top of page

Jolique

Gabinet Kosmetyki Jolique  został założony w 2017 roku. Pracuje tu zespół, dla którego kosmetologia, stylizacja rzęs i stylizacja paznokci są przede wszystkim pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów estetycznych i kosmetycznych naszych Klientek i Klientów.

Jolanta Jędrasik

Właścicielka, kosmetyczka, stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor firmy Nagllar, Laureatka II-go miejsca na mistrzostwach polski, „Fantasmagorie 2011” . Do pracy podchodzi z pasją, jej indywidualny styl przyciąga i zaskakuje nawet najbardziej wymagające klientki.

Jolanta Jędrasik

Właścicielka, kosmetyczka, stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor firmy Nagllar, Laureatka II-go miejsca na mistrzostwach polski, „Fantasmagorie 2011” . Do pracy podchodzi z pasją, jej indywidualny styl przyciąga i zaskakuje nawet najbardziej wymagające klientki.

Weronika Rzepecka.jpg

Weronika Rzepecka

Z wykształcenia animator kultury, ale na stałe związała się z branżą beauty. Doświadczona i dyplomowana stylistka paznokci oraz wizażu. Perfekcjonistka, która stale podwyższa swoje kwalifikacje. Poszerzanie wiedzy o kolejne kosmetyczne umiejętności traktuje nie tylko jako swój obowiązek, ale przede wszystkim pasję. Doskonale sprawdza się w zajęciach, które wymagają precyzji oraz długotrwałego skupienia. Prywatnie miłośniczka zwierząt.

Angelika_Świetlicka_.jpg

Angelika Świetlicka 

Kosmetyczka i stylistka paznokci, a jej dodatkową mocną stroną jest umiejętność błyskawicznego nawiązywania kontaktów z klientami. Cierpliwa, dokładna, miła i pracowita. Angelikę zobaczycie zawsze uśmiechniętą i gotowa na wyzwania. Przygodę z kosmetyka zaczęła w 2015 roku, ukończyła szkołę kosmetyczną. Następnie odbyła wiele kursów i dodatkowych szkoleń z zakresu stylizacji paznokci, zdobnictwa. Charakteryzuje ją zapał i zaangażowanie we wszystkim co robi. Prywatnie interesuje się moda, rysunkiem, malarstwem abstrakcyjnym.

Angelika Szabelska .jpg

Angelika Szabelska 

bsolwentka szkoły kosmetycznej. Miła, pełna optymizmu, uśmiechnięta z werwą do pracy. Jej główną, choć nie jedyną, specjalnością jest kosmetyka pielęgnacyjna twarzy i ciała. Ciągle podnosi kwalifikacje, a najważniejsza jest dla niej satysfakcja klienta. Podchodzi do pracy z energią, oddaniem i we wszystko co robi wkłada całe serce. W wolnych chwilach czyta książki, jeździ na rowerze, uwielbia wędrować po górach, gdzie odpoczywa, nabiera sił i energii.

Paulina_Ziętek.JPG

Paulina Ziętek 

Studentka kosmetyki stale podnosząca kwalifikacje. Miłośniczka zabiegów kosmetyki twarzy. Stylistka paznokci. Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą i udziela porad. Paulina jest bardzo zmotywowana i zaangażowana w każde zadanie, którego się podejmuje. Niezwykle sumienna profesjonalistka. Chętnie uczy się nowych umiejętności i ceni sobie wszelkie sugestie i uwagi. Prywatnie osoba o wielkim sercu, której można powierzyć najgłębsze sekrety.

Dominika_Górska.jpg

Dominika Górska

Najmłodsza w zespole. Ambitna, pracowita, dokładna i zawsze uśmiechnięta. Miłośniczka perfekcyjnego makijażu. Uważa (nie bez racji), że wszyscy ludzie są piękni, a ona dzięki swoim pędzlom zawsze potrafi to podkreślić. Uczestniczka wielu warsztatów u najlepszych makijażystów w Polsce. Jest otwarta, jej celem jest ciągły rozwój. Studentka kierunku lekarskiego, zainteresowana dermatologią i medycyną estetyczną. 

bottom of page